Puradsi FM Tamil Radio

Radyo Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 733 KB
  • Version 1.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Saby.Org
Siz de normal müzik zevkini aşıp yenilikler peşinde iseniz bu program tam size göre.

Zor ve stresli işlerde çalışanlar en azından akşam eve giderken streslerini azaltacak sakinleşecek ve eve giderken boş geçen zamanı zevk aldığı şeyler dinleyerek geçirmek isterler. Sabah o trafik dolu iş yolunda ise size en yakın arkadaş ve sizi bu sıkıntılı durumdan kurtaracak yegane dost ise radyolar olmaktadır. Dışarının hengamesini unutup da yeni bir dünyaya kapılarınızı açmak, yeni arkadaşlar edinip onlarla muhabbet etmek gibidir. Siz de iş ve okul yolunda böyle arkadaşlar arıyorsanız tam olarak doğru yere geldiniz demektir. İçerisinde farklı bir müzik tarzı bulacağınız bu radyo programı sayesinde yeni bir arkadaş edinmiş gibi olacaksınız. 

Her gün her sabah radyoyu açtığınızda tekrar tekrar dinlediğiniz müziklerin çıkmasından artık rahatsız olduysanız bu konuda bir değişiklik yapmak sizin için doğru bir tercih olacaktır. Bu program içerisinde sizler için hazırlanmış uzakların esintilerini taşıyan alışık olmadığınız farklı müzik tarzları yer almaktadır. Bu konuda siz de bir değişikliğe ihtiyacınızın olduğunuz düşünüyorsanız bu programa sahip olmak yapacağınız en mantıklı iş olacaktır emin olabilirsiniz.

İçerisinde sizlerin stresini alıp onun yerine size rahatlık verecek harika müziklerin bulunduğu bu radyo kanalına hemen sahip olmak için sadece indir butonuna basmanız yeterli. 

Daha Fazla Göster
Puradsi FM Tamil Radio indir